Ümitköy Stor Perde Yıkama

Ümitköy Stor Perde Yıkama servisi

Ümitköy Stor Perde Yıkama

Stor ve zebra perde türleri şık görünümü ve ergonomik yapıları ile evlerinizde zengin bir görünüm sağlayan eşyalardır. Bunların temizliğinde, genel temizlik ürünleri ve sıcaklık vererek kullanımı, eşyalarınızın, ciddi derecede deformasyonlara uğramasına neden olabilir. Ümitköy Stor Perde Yıkama servisi olarak perdelerinizi profesyonel ekiplere temizletmenizi üneriyoruz.

Ümitköy Stor Perde hizmetlerimizi profesyonel ekip ve ekimanlarca yapıyoruz. Evinizden alıp tekrar evinize teslim ediyoruz. Arada geçen zamanda perdeleriniz profesyonel bir süreç yaşamakta ve %100 hijyen garantisi ile yıkanmaktadır.

Stor ve Zebra perdelerinizi özel makinalarımızda büyük bir titizlikle temizliyoruz. Özel bitkisel deterjanlarımız perdelerinizde kir ve bakteriyi söküp atıyor ve ilk günkü gibi tertemiz ve şık görünümünden birşey kaybetmeden evinize teslim ediyoruz.

Stor Perde Yıkama da dikkat edilmesi gerekenler!

Ümitköy Stor Perde Yıkama

Stor ve zebra perdelerin söküm ve montaj uygulamaları dikkat gerektiren bir iştir. Profesyonel kişilerce sökülmezse kolaylıkla deforme olabilir ve onca para döküp severek aldığınız perdeleriniz çöp olabilir. Bu gibi riskli durumlarda mutlaka profesyonel destek almanız geri dönüşü olmayan sorunlara karşı yapacağınız en iyi yoldur.

Ümitköy Stor Perde Yıkama işinin arkasında duran, temizlik sektöründe 25 yıllık deneyime sahip Ankara’nın en köklü temizlik firmalarından biridir. Heryıl Ümitköy’deki müşterilerimize daha iyi hizmet etmek adına AR-GE çalışmalarımızı yapıyor, günün teknolojik şartlarına uyum sağlayarak hizmet kalitemizi en üst düzeye çekmeye gayret ediyoruz.

Ümitköy Stor Perde yıkama işlemlerimizi son teknoloji ürünü stor perde yıkama sistemlerimizle gerçekleştiyoruz. Perdeleriniz el değmeden, tamamen robotik bir ortamda temizleniyor. Daha sonra el yordamı ile profesyonel ekiplerimiz perde montajını yaparak işlemi bitiyor.

Ortalama bir perdenin yıkanma ve montaj süresi 90 dakikada tamamlanıyor. Kalite kontrolden sonra adresinize teslim edilmek üzere nakliye departmanında beklemeye alınıyor.

Evde Stor Perde Temizliği nasıl yapılmalı?

Ümitköy Zebra Perde Yıkama

Özellikle mutfakta kullandığınız Stor ve Zebra perdeler kısa zaman içinde yemek pişirilen ortamdaki yağ ve kiri emerek hem görünüm hem de sağlığınız açısından problemlere neden olabiliyor.

Bu yazımızda “Evde Stor Perde Nasıl Temizlenir?” , “Evde Zebra Perde Temizlenebilir mi?” gibi sorulara cevap bulmaya çalıştık. Tavsiyelerimize uyarsanız perdeleriniz uzun süre boyunca temiz ve şık olarak evlerinizi süslemeye devam edecektir.

Unutmayın! Evde yapacağınız stor perde veya zebra perde temizliği hiçbir zaman yeterli gelmeyecektir. Bu tür perdeler kısa sürelerde mutfaktaki yağ ve kiri emdiğinden 90 günde bir profesyonel bir servis tarafından temizlenmesi tavsiye edilmektedir.

Ümitköy Stor Perde ve Zebra Perde Sökülmeden Nasıl Temizlenir?

Öncelikle bu işlemleri uygularken çok dikkatli olmanız gereken yerler var. Bunları dikkate alarak evde Stor perde temizleme işlemlerini deneyiniz.

Stor perdelerinizi ıslak temizliğe geçmeden önce üzerindeki toz zerreciklerini almanız gerekiyor. Bunun için elektrik süpürgenizin fırçalı başlığını takın! Dikkat etmeniz gereken yerlerden birisi bu kısımdır. Zira elektrik süpürgenizin emiş gücü çok yüksekse perde kumaşına yapışarak kenar aparatlarını deforme edebilir.

Dikkatlice tozunu aldıysanız sorun yok…

Sonrasında güçlü kimyasal deterjanlar kullanmak isterseniz kullanabilirsiniz bu sizin insiyatifinizdedir. Dikkat! çamaşır suyu vb. kimyasalları kullanırken koruyucu eldiven ve filtreli maske kullanmanız sağlığınız açısından son derece önemlidir.

Kimyasal kullanmak istemiyorsanız, kendi hazırlayacağınız doğal karışımlarla da temizleye bilirsiniz.

İki bardak suya 2/1 oranında limon ekleyin ve karıştırın. Evde bulunan camsil vb. bir sprey kutusuna katın ve yüzeye serperek uygulayın! Bir süre bekleterek bileşenin lekelere işlemesini sağlayın ve mikrofiber bez yardımı ile dikkatlice temizleyin!

İşte hepsi bu kadar!

Ümitköy Zebra Perde Yıkama servisi olarak profesyonel bir perde temizliği için bizi aramanızı öneriyoruz.

Ümitköy Stor Perde Yıkama