Ümitköy Koltuk Yıkama

Ümitköy Koltuk Yıkama


Ümitköy koltuk yıkama olarak 15 yıllık tecrübemizle Ankara’da profesyonel, yerinde koltuk yıkama ve yerinde yatak yıkama hizmetleri veriyoruz.

Koltuk takımları evlerimizin yegâne eşyalarından biridir. Tüm hanımların titizlikle üzerinde durduğu, kumaşını korumak için özel örtü ve kılıflar aldığı eşyaların başında gelir. Koltuklarını bu denli titizlikle koruma eğilimi, koltuk temizliğinin ev ortamında çok zor olduğu algısından ileri gelmektedir. Peki aslında öylemi? Hadi birlikte bir göz atalım.

Koltuk yıkama uygulamalarını hem evde kendiniz hemde profesyonel bir servis ile yapılabilir. Evde koltuk temizliği sandığınız kada zor değil. Bu konuya yazımızın ilerleyen bölümlerinde değineceğiz. Ama öncelikle makalemizi okmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.


Ümitköy Koltuk Yıkama Uygulamaları Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle servisimizde koltuk yıkama uygulamaları için önceden randevu alınması gerekiyor. Bunun nedeni Ümitköy koltuk yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz  için en uygun zamanı belirlemek. Uygun zaman belirlendiğinde işinde profesyonel ekiplerimiz, lokasyonunuza intikal ediyor ve işlemlere başlıyorlar.

Peki koltuk yıkama da ne tür işlemler yapılıyor?

Ümitköy Koltuk Yıkama servisi, işinin ehli profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Eşyalarınıza uygulama başlamadan önce leke keşfi yapılmaktadır. Bilindiği gibi bazı çıkması mümkün olmayan inatçı lekeler olabiliyor. Bunlar önceden tespit edilerek müşteri bilgilendiriliyor. Böylece sonrasında herhangi bir anlaşmazlığın önüne geçilmiş oluyor.

  • Ekiplerimiz öncelikle profesyonel ekipmanları ile kumaş diplerindeki toz zerreciklerini yüksek emiş gücüne sahip makinalarımızla kaba temizliğini yapar.
  • Sağlık bakanlığı onaylı, bitkisel deterjanlarla koltuk kumaşı derinlemesine bol köpükle kaplanır.
  • Bir süre beklendikten sonra süper emiş gücüne sahip Alman malı ekipmanlarımızla kumaş üzerinde ve diplerindeki kir ve bakterileri söker atar.
  • Varsa leke çıkartma uygulamaları yapılır.
  • Durulama işlemi yine yüksek vakum gücüne sahip ekipmanlarca uygulanır.
  • Uygulama onayı müşteriden alınır.
  • Kurumaya bırakılır. Kuruma işlemi hava şartlarına göre ortalama 3 saat sürmektedir.

Tüm bu işlemler evinizde ve sizin kontrolünüzde gerçekleşmektedir. Hiçbir şekilde sağlığa zararlı deterjan kullanılmaz. Deterjanlarımız tamamen bitkisel ürünlerden oluşmakta ve sağlık bakanlığı onaylıdır.

” Ümitköy Koltuk Yıkama Ankara’lı Hanımların Tercihi “

Siz de koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız şimdi bizi arayabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Ümitköy Koltuk Yıkama

Evde koltuk yıkama nasıl yapılır?

Ümitköy koltuk yıkama servisi olarak evlerinizde uygulayabileceğiniz koltuk yıkama işlemlerini sizler için derledik. Anlatımlarımızı dikkatle uygulamanızı öneririz.

Unutmayın! Evde koltuk yıkama işlemleri yanlızca yüzeysel temizlik sağlar, mobilya kumaşınızın derinliklerine işleyen toz ve bakterilerin temizlenmesi için 6 ayda bir mutlaka profesyonel bir koltuk yıkama desteği almanız, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için çok önemlidir. Mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileklerimizle…

Evde Koltuk Nasıl Temizlenir?

  1. Deri ve kumaş olmayan mobilyalarınız için bir kova içerisine, bir kaşık “Arap Sabunu” erittikten sonra, temiz bir bezle silinir ve daha sonra kuru bir bezle üzerinden geçilir.
  2. Kumaş mobilyalar için, kumaş üzerine bir miktar “Karbonat” serpiştirin, fırça yardımı ile karbonatın kumaşa nüfuz etmesini sağlayın, 15 20 dakika bekleyip elektrik süpürgesi ile süpürün! Bakteri oluşumunu tamamen önlemek için saf suyun içerisine bir kaşık kadar sirke ekleyip kumaş üzerine son bir uygulama yapın ve işlemi bitirin.
  3. Deri koltuk takımları için 1/4 oranında keten tohumunu aynı orandaki sirke ile karıştırın ve koltuk yüzeyine uygulayın ve kuru bir bezle üzerinden geçerek işlemi bitirin. Bu işlem hem derilerinize bakım yapacak hem de parlak, temiz bir görünüm verecektir.

Koltuk Yıkama uygulamaları hakkında detaylı bilgiler verdiğimiz bu yazımız umarız faydalı olmuştur. Bize vermiş olduğunuz destek ve teşekkür mesajlarınızdan ötürü teşekkürlerimizi sunarız. 15 yıldır ümitköy halı yıkama – koltuk yıkama – yatak yıkama – yorgan yıkama – yastık yıkama – battaniye yıkama ve halı tamiri işlerini profesyonel olarak yapıyoruz. Ümitköy’deki binlerce müşterimiz referansımızdır. Sizde profesyonel bir temizlik deneyimi için şimdi bizi arayın!

Tel: 0312 256 43 44    Mh: 0850 840 11 21