Ümitköy Halı Tamiri

Ümitköy Halı Tamiri

Halı tamiri deneyim ve ustalık gerektiren, uzman ustalarca yapılabilecek bir iştir. Firmamız 50 yıllık halı imalatı geçmişine sahip ustalarımızca Ankara genelinde hertürde halının tadilatını başarı ile yapmaktadır.

Antika halılardan tutunda klasik günümüz halılarına kadar tüm halıları orjinaline uygun olarak tadil etmekteyiz. Sigara yanığı, ütü yanığı gibi tüm tamiratların yanında halı saçak tamiri ve overlok işlemlerinizi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Ustalarımız Ümitköy halı tamiri uygulamalarını Ankara’da 50 yıldır yapmaktalar. Sayısız referans ve tüm Türkiye geneline yıllardır hizmet vermekle kalmıyor hatta yurt dışından çokça halı tamiri siparişleri alıyoruz.

Ankara Halı Tamiri

Halılar Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Bin yıllardır tüm Dünya da Türk halıları büyük beğeni ile medeniyetin en belirgin öğelerinden birisi olmuştur. Anadolu ve Dünya’da ipekyolunun en çok tercih edilen ürünüdür halılar. Günümüzde değeri milyarlarca dolar olan onbinlerce antika halılar Dünya genelinde hala kullanılmaktadır.

Hepimizin atadan dededen kalma bir halımız hala evlerimizde bir köşede bulunur öyle değil mi? İşte bilhassa bu halıları gelecek nesillerede aktara bilmek için hepimiz saklıyoruz ancak saklamak kafi gelmiyor. Zaman zaman bunların bakıma ihtiyacı oluyor. Bu tür halılarınızı mutlaka profesyonel bir serviste yıkatmalı varsa tadilatınıda yine uzman ustalara yaptırmalısınız.

Halı Saçak Tamiri

Ümitköy Halı Tamiri servisimizde halı saçak tamiri işlemlerimiz, özellikle yün halılarda karşılaşılan bir durumdur. Ustalarımız her halıyı yine aynı yün ve renkte, ortalama yaklaşık 20 günde orjinaline uygun olarak dokuya bilirler. İşlem sonunda işinde uzman olan insanlar bile tadilattan geçtiğini anlayamaz.

Ümitköy Kilim Tamiri

Kilimler düz dokuma tekniği ile tezgahlarda anadolu analarının özenle dokuduğu, tarihimizin en kalıcı kültürel miraslarından biridir. Günümüze kadar muhtelif evrelerden geçmiştir. Bu evreler, yün dokuma daha sonra kök boyalarla renklendirilmiş günümüze kadar ulaşan birçok kilim çeşidi bulunmaktadır. Servisimiz bu kilim türlerini aslına uygun olarak tadilat etmektedir.

Ümitköy Halı Tamiri servisimizi ziyaret edebilir ve çalışmalarımızı yerinde görebilirsiniz. Hem bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır adet yerini bulsun isterseniz sizleri merkezimize bekliyoruz.

Ümitköy Halı Tamiri