Çayyolu Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy halı yıkama firmaları içinde hizmet kalitesi, güler yüzlü hizmet anlayışı ve ekonomik fiyat politikası ile ön plana çıkan servisimiz. Kurulduğu günden bu yana Ümitköy’de faaliyet göstermektedir. Yılların verdiği bilgi birikimi ve eğitimli elemanları ile Ümitköy’lü hanımların tercihi olmaya devam ediyor.

Aynı zamanda servisimiz, büyük oranda Ümitköy halı yıkama tavsiye edilen ender firmalardan biridir. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik şartlarda ve profesyonel olarak sunuyoruz. Servisimizde yıkanan halılarınız Türkiye’de ilk defa kişiye özel halı yıkama hizmeti ile sizlere sunuluyor.

Ümitköy halı yıkama firması olarak biz herzaman işimizin arkasında duruyor ve her sene yaptığımız yeniliklerle sizlere daha iyi hizmet edebilmenin yollarını arıyoruz. Bu yüzden hizmet kalitemiz gün be gün giderek artıyor. Bu yüzden Çayyolu Ümitköy halı yıkama dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmak bizi memnun ediyor.

Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy halı yıkama Ankara genelinde hemen hemen tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Kaç m² olursa olsun, halılarınız adresinizden alınıp, tekrar teslim edilene kadar geçen zamanda profesyonel bir süreçten geçer ve evlerinize bahar havasında serilir.

Servisimizde yüzdeyüz doğal deterjanlar tercih edilmektedir. Bu sayede sağlığınız yüksek oranda korunur ve halılarınızda yüzde yüze varan bir hijyenik yıkama sağlanır.

Halılarınızı profesyonellere teslim edin! Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy’de halı yıkama firması arıyorsanız doğru adrestesiniz! Hemen arayın! Gelelim ve halılarınızı profesyonel olarak temizleyip evlerinize tekrar teslim edelim.

Servisimizde kapıda kredi kartı ile güvenli ödeme imkanıda bulunmaktadır. Ödeme sistemlerimizde hiçbir şekilde ek komisyon ücreti, servis ücreti gibi ekstra ücretler yoktur.

Servisimiz Avrupa’dan ithal ettiğimiz özel makina parkurumuz sayesinde el değmeden, kişiye özel olarak yıkama hizmeti sunar. Halılarınız ilk olarak leke kontrolünden geçer. Daha sonra toz çırpma makinalarımızda halınız zarar görmeden özenle çırpılır ve yıkama ünitesine alınır. Halı yıkama makinasında her aşamada temiz su kullanılmaktadır. Daha sonrasında sırasıyla kurutma, kalite kontrol, paketleme ve sevkiyat bölümünde halınızın fabrikamızdaki yolculuğu son bulur.

Dikkat! uzmanlar uyarıyor!
Halı yıkama uzmanları her evin tüm halılarının en az 6 ayda bir profesyonel bir halı yıkamacı tarafından yıkanması gerektiğini önemle belirtmektedirler. Buna göre halılarınızı mutlaka 6 ayda bir profesyonel bir halı yıkama firmasında yıkatmanız büyük önem arz etmektedir.

Şimdi Profesyonel Servis Çağır! 0312 256 43 44

Facebookta bizi bulun Facebook Fan Page

Servisimizde ayrıca alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz aşağıda listelenmiştir. İlgili başlığa tıklayarak bağlantıya ulaşabilir, merak ettiğiniz konu hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

  1. Koltuk Yıkama
  2. Stor Perde Yıkama
  3. Halı Tamiri

Servisimiz Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikasıdır. Günlük 2000m² halı yıkama kapasitesi ile 5000m² kapalı alanı ile Tüm Ankara’lıların hizmetindeyiz.

Profesyonel ekiplerimiz günboyu çağrılarınızı bekliyor. Şimdi bizi arayın!